O týmu

Libor Macek
libca1.jpg Velký šef letošního kurzu Život je gotickej pes. Odvážný hrdina, který zvedl rukavici a pohnul osudem kurzu. Zimní sportovec tělem i duší. Nositel titulu Nejrychlejší běžec na sněžnicích. Absolvent katedry rekreologie UP Olomouc. V současnosti svůj talent a um uplatňuje jako instruktor ve společnosti Project Outdoor.

Lucie Krejčíková
lucinka.jpg Zdravotník kurzu a šířič dobré nálady. Momentálně dokončuje studium Managamentu životního stylu v Olomouci. Dlouholetá instruktorka v turistickém oddílu. Jako střelec/kozoroh zároveň miluje cestování s baťohem na zádech a to hlavně v horách. Miluje Jižní Ameriku, ale ani na Evropu a Asii nezanevřela. Za bíla běžkuje, sněžnicuje, snowboarduje, skialpuje… Sníh si užívá plnými doušky.

Petr Jedlička
jedla1.jpg Kouzelník, který dokáže z ničeho vyrobit neuvěřitelné funkční věci. V zimní přírodě se pohybuje jako ryba ve vodě. V letních měsících nabírá sil pod rozpáleným keltským sluncem, aby měl dost sil na zimní přechody norských plání. Jedlu potkáte i na Hi-Tech vypečených akcích Instruktorů Brno.

Jana Kindlmanová
janule1.jpg Druhý náš ženský element v týmu, který bude mít na starosti nejen vaše fyzické zdraví po čas kurzu, ale i pohodu vaši duše. Velmi ráda cestuje po asijských zemích. Pokud se netoulá po Asii nebo v zimní přírodě na sněžnicích nebo na lyžích, zabývá se večer pod lampou environmentalní výchovou.

Michal Kristýnek
kriska1.jpg Pábitel týmu žije střídavě v horách i podhůří Rychleb, které jsou domovem jeho srdce. Jeho šíře zájmu se rozkládá od zážitkové pedagogiky, přes kartografii až po ekologické zemědělství. Zkušenosti získal při pořádání kurzů Do Nitra Země, Koloběh, Zimní instruktorský kurz IS Brno. V zimě tráví čas nejen v Rychlebách, ale i na zimních expedicích po rumunské Rodně či po norské Hardangerviddě.

Lukáš Hrdina
Hrdina už od narození. Kromě hrdinství, které má v popisu práce, se rád toulá po horách, cestuje stopem a fotografuje vše, na co přijde. Kromě cestování i rád organizuje, takže přijal na svá bedra roli produkčního a logistika kurzu.